Xiaomi’den bütçe dostu akıllı su ısıtıcısı: Mijia Elektrikli Kettle P1

Xiaomi, Mijia Elektrikli Kettle P1 Light Edition modelini tanıtarak bu alandaki yeniliklerine bir yenisini daha ekledi. Yeni Kettle, dört adımlı sıcaklık kontrolü, gerçek zamanlı dijital ekran ve bazı heyecan verici özellikler sunuyor. İçinde su kaynarken ses azaltma sistemi de bulunuyor. Tasarım olarak minimalist bir görünüme sahip ve Xiaomi’nin önceki Elektrikli Kettle modellerine benziyor.

Bu Kettle, su kaynatırken 47 desibel ses çıkardığını iddia ediyor. Ancak içerisinde, yiyecekler için oldukça uygun olan 304 kalite paslanmaz çelik bir iç tank bulunuyor. Gerçek zamanlı dijital ekran, iç sıcaklığı gösteriyor. Farklı su kaliteleri için farklı modlar sunuyor. Musluk suyu kullanıldığında Kettle, suyu kaynayana kadar ısıtırken, arıtılmış suyla düşük sıcaklıkta tutarak enerji tasarrufu sağlıyor.

Xiaomi’den bütçe dostu akıllı su ısıtıcısı: Mijia Elektrikli Kettle P1

Kullanıcıların ihtiyaçlarına göre ayarlayabileceği dört farklı sıcaklık ayarı var: 45°C, 60°C, 70°C ve 85°C. Xiaomi Mijia Elektrikli Kettle, 1800W güç çekiyor ve kaynama sırasında kapanma ile aşırı ısınmaya karşı koruma özelliklerine sahip. Ayrıca, anında buhar salınımı sorununu ortadan kaldıran iki aşamalı kapak açma işlemi sunuyor. 1.5 litre su kapasitesine sahip.

Xiaomi Mijia Elektrikli Kettle P1 Light Edition, JD.com ve Youpin üzerinden 179 Yuan, yaklaşık 25 dolar karşılığında satışa sunulmuş durumda. Küresel lansmanıyla ilgili henüz bir bilgi yok.

Eğer kullanıcılar daha büyük bir elektrikli kettle arıyorsa, 36 dolar fiyatla Çin’de bulunan Xiaomi Mijia Smart Elektrikli Kettle 5L modelini tercih edebilirler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x