Diablo Immortal Tarumar Ruhlar Yama Notları Çıktı

Diablo Immortal Tarumar Ruhlar Yama Notları Çıktı

Tarumar Ruhlar Yama Notları çıktı! 14 Aralık’ta çıkan Diablo Immortal’ın 6. büyük güncellemesi, Hizmetkâr adı verilen yeni gizemli yoldaşların yanı sıra yeni bir bölgeyi ve diğer özellikleri beraberinde getiriyor. 

TARUMAR RUHLAR YAMA NOTLARI

  • Hizmetkârlar, Maceracılara savaşta yardımcı olmak üzere önemli bir destek rolünü üstlenerek Yanan Cehennemlere karşı verilen mücadeleye katılıyor ve oynanışa ilave derinlik ekliyor! Evcil hayvan benzeri bu yaratıkların her biri çarpışmada otomatik olarak tetiklenen bir Aktif Yeteneği bulunuyor, ayrıca hem kendi hem de senin yeteneklerini güçlendiren Pasif Yeteneklere, Niteliklere ve Karakter Niteliklerine sahiptirler.
  • Sıradan ve Sapkın olmak üzere iki farklı Hizmetkâr türü vardır. Sıradan Hizmetkârlar temel yeteneklere sahiptir ve en yaygın olanlardır, Sapkın Hizmetkârlar ise daha rastgeledir ve en güçlü Hizmetkâr yeteneklerine sahiptir. 
  • Tüm Hizmetkârların Yaygın, Sihirli, Nadir veya Efsanevi olmak üzere 4 farklı kalite seviyesi vardır.
  • Hizmetkârları, Çağırma Sözleşmesi ile veya Evcilleştirilmiş Hizmetkârlar Mağazası‘ndan (en az 30. seviye olmalısın) satın alarak elde edebilirsin. Hizmetkârlar ayrıca Paketlerden, Pazardan, Takas yoluyla, Bereket Lütfu’yla ve Etkinlik ödülleriyle elde edilebilir.
  • Birleşim, iki Hizmetkârı birleştirerek Hizmetkârının gücünü artırabilir.
  • Hizmetkâr Dönüşümü yeni bir Hizmetkâra erişim verir ve nadir bir Hizmetkâr elde etme ihtimali sağlar ancak Dönüştürülen Hizmetkârının mevcut nadirliğinde kalacağını garanti etmez. Nadirlik kaybı yaşamamak için bir Dönüşüm Taşı kullan.
  • Yeni bölge Güney Dehşetdiyar, yeni görev Kayıp Adalet ile geldi. Burada asitle kaplı ovalar ve tepeler, büyük Staalbreak şehrinin varoşları, Gridiyar Mıntıkası çadır sığınağı ve daha fazlası içinde korkunç Parçacıksoyluların karşısında duracaksın.
  • 5 yeni Helliquary patronu meydana çıktı ve onlarla 3 yeni Azap Zorluk Düzeyi olan IV, V ve VI’da karşılaşabilirsin. Azap IV zorluk seviyesinin kilidini açmak istersen Gökyüzü Parçalayan Saarodan’ı Azap III zorluk seviyesinde alt etmeli ve en az 1100. Mükemmeliyet seviyesine ulaşmalısın.
  • Yeni bölge etkinliği Nöbetçi’nin Duruşu, oyuncuları Delilik Oyuntusu’nda savunma kuleleri çağırarak parçacık kurbanı yaratıkların Parçacık Fırtınası’na ulaşmasını engelledikleri bir yarışa davet ediyor.
  • Arınma Ayini günlük faaliyeti, yeni Karanlık Düzlem Sınırlı Süreli Etkinliği3 Yeni Efsanevi Mücevheryeni bir öğe seti ve dahası dâhil olmak üzere Tarumar Ruhlar’a gelecek her şey için blog yazısın göz atailirsiniz. 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x