Kayserispor’dan hakeme övgü dolu sözler

Kayserispor, Trendyol Süper Lig’in 25. haftasında evinde Beşiktaş’ı ağırladı. Kayserispor Başkanı Ali Çamlı, 0-0 berabere kaldıkları maçın ardından açıklamalarda bulundu.

“ALTLA ÜST DİYE BİR ŞEY KALMADI. 2 TAKIM KOPTU GİTTİ”

Başkan Ali Çamlı, Süper Lig’de ilk iki sırada bulunan ve diğer takımlarla farkı her hafta biraz daha açana Galatasaray ile Fenerbahçe’nin durumuna vurgu yaparak “Altla üst diye bir şey kalmadı. 2 takım koptu gitti. Sonraki her takım için alınan puanların değeri var.” dedi.

“TÜRKİYE’DE İLK DEFA HAKEM KONUŞULMAYACAK”

Maçın hakemi Kadir Sağlam’dan övgüyle bahseden Çamlı, “Beni bugün mutlu eden şey, herhalde Türkiye’de ilk defa hakem konuşulmayacak. Çok temiz bir maç yönetti. Tebrik ediyorum hakem arkadaşları, helal olsun. Zaten maçların böyle olması lazım.” diye konuştu.

“ONUR BULUT BİZE PARA KAZANDIRDI”

Ali Çamlı, Kayserisporlu taraftarların eski futbolcuları Onur Bulut’a tepki göstermelerinin sorulması üzerine “Bazı seyircilerimiz Onur’a tepki göstermek istediler, duygusal bakıyorlar. Onur bize hizmet etti, para kazandırdı. Onun için söyleyecek bir şey yok. Kayseri’ye yakışır şekilde davranalım” yanıtını verdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x