‘Gelin Evi’de görümce krizi: Beyaz elbiseyle düğüne geldi, geline nispet yaptı

Evli kadınların programa katılarak evlerini, eşyalarını, çeyizlerini ve yemeklerini yarıştırdığı Gelin Evi isimli programda herkesi şoke eden bir olay yaşandı. Aslı Hünel’in sunumuyla ekranlara gelen programda 27 yaşında ve13 aylık evli Esra Özcan’ın evine konuk oldular. Düğün çekimlerini izledikleri genç kadının videolarında, beyaz elbise giyen bir diğer kadın herkesin dikkatini çekti.

Bir diğer gelin “Bu arada o beyaz kıyafetli olan kim?” diye sordu. Herkes bu duruma şaşırırken o gelin, beyaz giyen kişinin görümcesi olduğunu söyledi.

Bir gelin “İki gelin var salonda” esprisi yaparken, bir diğeri ise “Çiceğini ona atsaydın.” yorumu yaptı.

“Evliydi. Benden 2 ay önce evlenmişti. Ben yukarı çıktığımda fark ettim. Hiçbirimiz hoşlanmayız böyle bir durumdan. Yukarıda bana ‘Bir gelin var, sen değilsin. Kim? Salonu mu karıştırdık’ diye sordular. Görümcemi karşımda görüyorum ve benim moral düşüyor. Bir ay kadar konuşmadık. Sebebini bilmiyorum. Sorduğumda ‘Elbisem yoktu, onu gitmek istedim, abimin düğünü ne olacak?’ dedi. Eşim de ‘Çok üstünde durma, bırak cahil sonuçta.’ dedi.”

Sunucu Aslı Hünel bu duruma şaşırarak “Çocuk ama evli” yorumunu yaptı. 19 yaşında evlendiğini öğrendikleri o görümcenin neden böyle bir şey yaptığına kimse anlam veremedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x