Beşiktaş’ın Semih Kılıçsoy için istediği borservis belli oldu

Beşiktaş, Avrupa’nın dev kulüplerini şimdiden peşine takan 18 yaşındaki golcü Semih Kılıçsoy için kararını verdi. Yıldız futbolcun tüm rekorları alt üst edebilir.

Beşiktaş’ın genç yıldızı Semih Kılıçsoy, bu sezon yakaladığı çıkışla bir anda gündeme oturmayı başardı. Sergilediği performansla adeta parmak ısırtan 18 yaşındaki forvet, bu sezon 8 gol 1 asistlik skor katkısıyla siyah-beyazlı takımın anahtar oyuncularından biri haline geldi. Semih Kılıçsoy’un bu çıkışı, Avrupa kulüplerinin de dikkatini çekti.

İsmi birçok Avrupa kulübüyle anılan Semih Kılıçsoy için Beşiktaş yönetiminden karar çıktığı iddia edildi. Siyah-beyazlıların, genç futbolcu için sezon sonunda gelecek teklifleri değerlendirmeye alacağı bildirildi.

Beşiktaş’ın Semih Kılıçsoy için istediği bonservis bedeli için çarpıcı bir iddia ortaya atıldı. Kartal’ın, genç futbolcudan 50 milyon euro bonservis geliri beklediği gelen bilgiler arasında.

Tottenham ve Dortmund devrede

Ayrıca Beşiktaş’ın 18 yaşındaki golcüsüne talip olan kulüpler de yavaş yavaş ortaya çıkıyor. Almanya Bundesliga devi Borussia Dortmund ve İngiltere Premier Lig ekibi Tottenham’ın genç yıldız için devrede olduğu belirtiliyor.

Başarılı futbolcunun bonservis bedelinde EURO 2024’ün büyük rol oynayacağı da vurgulanıyor. Bununla birlikte Semih Kılıçsoy’un kişisel gelişim için de hamleler yaptığı; diksiyon, medya eğitimi ve İngilizce eğitimi aldığı belirtildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x