Matthew Perry’nin eski sevgilisi anlattı: Uyuşturucu kullanmamak için ellerini dizlerine yapıştırdı!

Derleyen: Buse Bulat / Milliyet.com.tr
Ünlü oyuncu Matthew Perry, 28 Ekim’de henüz 54 yaşındayken hayatını kaybetti. 54 yaşında gelen bu ani ölüm tüm dünyayı şoke ederken; Perry’nin otopsi sonucu ölümünden neredeyse iki ay sonra yayınlandı. Buna göre oyuncunun aşırı dozda ketamin (atlar için kullanılan bir uyuşturucu ilaç) aldıktan sonra jakuzisinde boğulduğu ortaya çıktı. Raporda şu ifadeler yer aldı:

Ölüm sonrası kan örneklerinde bulunan yüksek ketamin seviyelerinde, ana ölümcül etkiler hem kardiyovasküler aşırı uyarılma, hem de solunum eksikliğinden kaynaklanacaktır. Matthew Perry’nin bu sebeplerle bilinç kaybına uğradığı sırada suyun altına dalmış olma ihtimali nedeniyle boğulma da ölüm sebebine katkıda bulunmaktadır.

“KÖTÜ BİR DURUMDAYDI”

Matthew Perry ile 2006 yılında Adsız Alkolikler toplantısında tanışan ve bir dönem aşk yaşamalarının ardından aktörle arkadaş kalmaya devam eden Kayti Edwards, The UK Sun’a verdiği röportajda uyuşturucu bağımlılığının ‘zirvesinde’ olduğu dönemde ünlü ismi ziyaret ettiğini anlattı.

“Matthew’un Hollywood Hills’teki evindeydim. Kötü bir durumdaydı” diyen 47 yaşındaki Edwards, şöyle devam etti:

Gece boyunca uyuşturucu kullanmıştı. Onu kanepede ellerini bacaklarına yapıştırmış halde buldum. O gün daha fazla uyuşturucu madde kullanmamak için güçlü bir yapıştırıcı kullanarak ellerini bacaklarına yapıştırmıştı. Ellerini kurtarmak için oje çıkarıcı ve zeytinyağı kullanmak zorunda kaldım.

“DİZLERİNDE KIRMIZI LEKELER KALMIŞTI”

“Ellerini bacaklarından ayırabildiğimizde dizlerinde kırmızı lekeler kalmıştı” diyen Kayti Edwards, bu yaşanan olayı ‘korkunç’ olarak nitelendirdi.

Öte yandan Edwards, 2020 yılında verdiği başka bir röportajda hamileyken Perry’in kendisini uyuşturucu almak için ‘kullandığını’ kullandığını iddia ederek; “Beş aylık hamileydim ve gidip onun için uyuşturucu madde alıyordum. Bana, ‘Kimse hamile bir kızı durdurup kontrol etmez, merak etme’ diyordu” şeklinde konuşmuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x