Bankta Oturan İki Arkadaşa Korkunç Saldırı: ‘Burada Oturamazsın’ Deyip Çivili Sopalarla Darp Ettiler!

Taksim Asmalı Mescit’te bir bankta oturan dövme sanatçısı Y.Ö. ve arkadaşı M. İ., gece kulübü çalışanları tarafından ‘burada oturamazsınız’ denilerek çivili sopalarla darp edildi.

Olay 5 Eylül tarihinde İstanbul Taksim’de meydana geldi. İddiaya göre; dövme sanatçısı Y.Ö. ve arkadaşı M. İ., sokakta bulunan bir bankta otururken yakınlarında bulunan işletmenin çalışanları tarafından taciz edilmeye başladılar.

Sabah’ta yer alan habere göre, işletmenin çalışanı ikiliye bulundukları yerde oturmamaları gerektiğini ve terk etmelerini söyledi. Y.Ö. ve M.İ., uyarıya aldırış etmeyince kalabalıklaşan çalışanlar çiftin yanına çivili sopalarla gelerek tehdit etmeye başladı.

Korkuya kapılan çift olay yerinden uzaklaşmak istedi ancak iddiaya göre işletme çalışanları saldırmaya başladı.

İkili kaçmaya çalıştı ancak 6-7 kişilik grup Y.Ö. ve M.İ.’yi öldüresiye dövdü.Başlarına aldıkları darbelerle kanlar içerisinde kalan çift olay yerine polis çağırdı ancak saldırganlar koşarak uzaklaştı. Hastanede tedavi altına alınan ikilinin kafalarına dikiş atılırken vücudunun çeşitli yerlerinden yaralandığı tespit edildi.

Emniyette ifade veren mağdur çift, saldırganların bankta oturmamaları için kendileriyle tartışmaya başladığını, ardından 6-7 kişi çivili sopalarla kendilerine saldırdıklarını ve ölümden döndüklerini anlattı.

Saldırganların kendilerini öldürmeye çalıştığını söyleyen Y. Ö. ve M.İ.’nin şikâyeti sonrası İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x